O autorze
Young Innovators to projekt Fundacji im. Lesława A. Pagi, poświęcony tematyce innowacji zarówno w technologii, rozwiązaniach biznesowych jak i w start-up’ach. Projekt kierowany jest do osób , które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w sektorze innowacji, rozwoju, strategii. Projekt powstał w określonym celu. Chcemy wypełnić niszę w edukacji biznesowej młodych, utalentowanych ludzi, którzy chcą pracować w innowacyjnych firmach, bądź założyć swój własny start-up, a nie posiadają wiedzy praktycznej i umiejętności biznesowych. Na projekt składają się cztery elementy: cykl szkoleń miękkich, warsztatów interaktywnych, spotkania z ekspertami - twórcami innowacji oraz program stażowy. Blog związany z projektem Young Innovators będzie przedstawiał wrażenia uczestników z warsztatów, które odbyły się podczas trwania projektu. INN Poland jest patronem akcji

Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators!

Jeśli jesteś kreatywny, a innowacje to Twoja pasja, zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!

Young Innovators to najnowszy projekt Fundacji im. Lesława A. Pagi, który kierowany jest do osób do 30. roku życia, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w sektorze innowacji i rozwoju. Projekt powstał w określonym celu - wypełnienie niszy w edukacji biznesowej młodych, utalentowanych osób, które chcą pracować w innowacyjnych firmach, a nie posiadają wiedzy praktycznej i umiejętności biznesowych – tak ważnych z perspektywy przyszłych pracodawców. To projekt także dla tych osób, które tworzą innowacje i chciałyby nauczyć się, jak je finansować, rozwijać i wdrażać.

Na projekt składają się cztery elementy: cykl szkoleń miękkich, warsztatów interaktywnych, spotkania z ekspertami - twórcami innowacji oraz program stażowy. Komercjalizacja nowych projektów R&D, współpraca start-up’ów i korporacji, Open Innovation ochrona własności intelektualnej, wdrażanie innowacji w biznesie, finansowanie innowacji – to tylko niektóre z obszarów, jakie uczestnicy projektu Young Innovators będą poznawać podczas warsztatów z najlepszymi ekspertami od innowacji. Partnerami projektu są: PwC, PZU, ING Bank Śląski, SAP, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Innovatika, Enea, TechBrainers, D-Raft.
Spośród nadesłanych aplikacji zostanie wybranych 30 osób, które wezmą udział w projekcie. Termin składania zgłoszeń upływa 27 marca 2015.

Korzyści wynikające z udziału w projekcie:
• spotkania z wybitnymi ekspertami i praktykami świata biznesu;
• możliwość osobistego poznania liderów;
• możliwość sprawdzenia własnych sił podczas przygotowywania propozycji innowacyjnego projektu dla partnerów;
• wyjątkowy staż w wybranej firmie partnerskiej;
• kontakt z rówieśnikami o podobnych pasjach i zainteresowaniach;
• dołączenie do elitarnego grona Alumnów Fundacji.


Więcej informacji na stronie projektu
Trwa ładowanie komentarzy...